Pokarm dla rybek (Giclée)

400.00 

Kategoria:
Jeśli spodobał Ci się obraz i chciałbyś go mieć, If you liked this painting and you would like to have it Obraz nie jest dostępny, ale istnieje szansa na stworzenie reprodukcji cyfrowej, jeśli jesteś tym zainteresowany, Painting is unavailable but there is a chance of making a print. If you are interested Jeśli nie znalazłeś reprodukcji obrazu, której szukałeś If Giclée you were looking for isn't there napisz do nas. write to us.

Opis

Przedstawiam Państwu cyfrową reprodukcję mojego obrazu. Obraz obecnie znajduje się w kolekcji prywatnej. „Pokarm dla rybek” powstał w 2018 roku, a dwa lata później został zeskanowany. Materiał profesjonalnie przygotowano do reprodukcji, która została wykonana na blasze aluminiowej, zachowując detale oraz kolor na poziomie oryginalnego obrazu. Wydruk jest oprawiony w drewnianą, delikatną, czarną ramę i wyposażony w zawiesie oraz filce chroniące ścianę.

Załączone zdjęcia prezentują skan oraz realne fotografie wydrukowanej reprodukcji.

Skan, którego dłuższy bok ma ponad 20 tysięcy pikseli długości, a rozdzielczość wynosi 600 DPI, mogą państwo zobaczyć w prezentacji filmowej poniżej.

Informacje dodatkowe

Wymiary 2 × 80 × 67 cm
Dostępny

tak

Oprawiony

oprawa

Może spodoba się również…